Замовлення стендів: (067) 523-15-66

Ми дбаємо про якість наших товарів та якість надання послуг, тому випадки отримання неякісних товарів вкрай рідкісні.

 

Повернення товару належної якості

Згідно зі статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів», якщо куплений товар не підійшов вам за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням, то ви можете повернути товар протягом 14 днів, не враховуючи день покупки. Ми, в свою чергу, гарантуємо повернення грошові кошти за придбаний товар.

Повернення проводиться, тільки якщо:

  • товар не був у вживанні і не використовувався;
  • повністю збережена фірмова упаковка і комплект поставки;
  • товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент покупки і передачі покупцеві (без будь-яких механічних пошкоджень і дефектів);
  • є в наявності розрахункові документи (накладна або ТТН) на товар, видані споживачеві разом з товаром.

Звертаємо вашу увагу на те, що посилки на повернення не повинні бути оформлені післяплатою. Зворотну доставку оплачує покупець.

 

Повернення товару неналежної якості

Згідно зі статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів» якщо ви виявили істотні недоліки в товарі, які могли виникнути тільки з вини виробника, ви маєте повне право вимагати заміну товару або повернення своїх грошей. Претензії щодо якості товару приймаються не пізніше ніж через 3 дні з моменту отримання.

У разі пошкоджень, отриманих під час перевезення, претензію необхідно пред'явити компанії-перевізнику.

Обміну та поверненню не підлягають товари, виготовлені в індивідуальному порядку під розмір або з параметрами визначеними замовником, за винятком товарів з дефектами.

Повідомити про дефект, отримати реквізити для відправки товару або дізнатися подробиці по поверненню та обміну ви можете за телефонами: +380675231566, +380952606246, +380732640465, через Viber, Telegram, WhatsApp за номером +380638536770 або електронною поштою info@stend.in.ua. Також ви завжди можете прийти до нас в офіс в Харкові на Салтівці за адресою: вулиця валентіновскім, 24 (біля ст. М. Студентська).

Закрити меню
×

Cart